Білаш Олександр Сергійович

Web-дизайнер, html-верстальник, фрілансер.

Дата нарождения: 21 серпня 1985

Місто: Київ

Докладніше: свою професійну кар'єру розпочав ще під час навчання в університеті, працюючи дизайнером у фірмі, яка займалася оперативною поліграфією. Створював дизайн буклетів, проспектів, банерів, календарів, візиток та іншої поліграфічної продукції.

З 2010 року і по сьогоднішній день займаюся веб-дизайном. Розробляю дизайни сайтів різної тематики (сайт візитка, інтернет-магазин, портал, Landing Page і т.д.), а також займаюся Html-версткою сторінок з підключенням Javascript і jQuery бібліотек.

Верстка за стандартами W3C (валідний код), дотримуюся кроссбраузерності IE 8 +, Opera 10+, Chrome, FireFox 3+. Маю багато досвіду верстки проектів з адаптивним дизайном (Responsive Web Design) це коли дизайн сайту динамічно підлаштовується під різні розміри вікна браузера. Верстка безтаблична (все на div), повна відповідність макету.

Є знання в сфері адміністрування та наповнення сайтів контентом. Також вмію робити html-листи для e-mail розсилок. За час моєї роботи мав можливість співпрацювати із закордонними компаніями зі створення дизайнів інтерфейсів для web-додатків і CMS-систем.

На даний момент є позаштатним дизайнером, html-верстальником і контент менеджером команди фахівців в області Інформаційних технологій - QWER-team.

Професійні навички: знання принципів юзабіліті сайтів, досвід візуалізації і проектування призначених для користувача інтерфейсів, є навички розробки flash і gif анімації, досвідчений користувач PC, отрисовка растрових об'єктів в вектор, обробка растрових зображень, Html & Css, Html5 & Css3, JavaScript, JQuery, вміння працювати в стислі терміни.

Знання програм: робота з графічними редакторами (Adobe: Photoshop, Illustrator, Acrobat і Corel Draw), html-редакторами (Notepad ++, Adobe Dreamweaver), є досвід використання локального сервера (Denwer).

Photoshop
Illustrator
Flash
Corel Draw
Dreamweaver
Notepad++
Denwer
FileZilla

Освіта: вища, ПДПУ ім. В.Г. Короленка, математика та інформатика.

Володіння мовами: українська, російська, англійська - середній, на рівні роботи з технічною документацією.

Особисті якості: відповідальність, комунікабельність, ініціативність, пунктуальність, акуратність, скрупульозність, гарне почуття гумору.

Мета: сайт WebCode.com.ua – портфоліо Web-дизайнера і html-верстальника, він створений з метою демонстрації проектів, в розробці яких я приймав участь.